O mnieCzas oczekiwania i przyjęcia dziecka na świecie to okres niezwykły, niepowtarzalny i piękny. Jednocześnie bywa trudny,  pełen rozterek, czasami lęków. Chcę pomagać rodzinom, a w szczególności matkom przygotować się i przejść  przez te tygodnie, miesiące jak najlepiej.

Pasjonuje mnie  świadome podejście do rodzicielstwa. Na nim opieram moje codzienne życie rodzinne. Naturalną konsekwencją jest moje poparcie idei przeżywania ciąży, porodu i połogu w zgodzie z  naturą i samą sobą. 


Od ponad lat wspieram kobiety jako doula podczas współpracy indywidualnej a także w czasie wielu warsztatów i inicjatyw dla kobiet i ich bliskich.
W marcu 2011 roku odbyłam szkolenie podstawowe organizowane przez Fundację Rodzić po Ludzku Wspierające towarzyszenie kobiecie rodzącej. Podstawowe umiejętności w pracy douli. Od tej pory aktywnie jako DOULA wspieram kobiety i ich rodziny w przygotowaniu do narodzin dziecka, w trakcie porodu oraz w pierwszych tygodniach po nim. Cały czas doszkalam się i biorę udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach dla profesjonalistów dotyczących ciąży, porodu, połogu i opieki nad matką i dzieckiem w pierwszych miesiącach jego życia. Zależy mi by przekazywana przeze mnie wiedza jak i pomoc fizyczna były jak najbardziej profesjonalne.

Jestem członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce zrzeszającego wykwalifikowane doule w naszym kraju. Wiosną 2015 roku ukończyłam staż i od tego czasu jestem DOULĄ CERTYFIKOWANĄ. Staram się oferować swoim podopiecznym wsparcie i usługi na najwyższym poziomie, opierając się na swojej wiedzy, kompetencjach, doświadczeniu oraz ogólnopolskich Standardach pracy DOULI. Uczę i wspieram także doule "młodsze stażem". Jestem jedną z opiekunek stażu przy Stowarzyszeniu DOULA w Polsce oraz prowadzilam część zajęć na poznańskim Studium dla Doul .Z osobistej potrzeby i wielkiego przekonania, że warto wspierać mamy w karmieniu piersią wpadłam na pomysł napisania książki pokazującej siłę matek i wartość karmienia naturalnego z ich perspektywy. Z pomocą wielu zaangażowanych w projekt ludzi, udało mi się. W ramach projektu społecznego "Karm, Mamo!" zostały wydane Opowieści o karmieniu piersią. Przełamując bariery.


17 lipca 2019 roku premierę miała moja książka Radość rodzenia wydana przez poznańskie wydawnictwo Czwarta Strona, w której zebrałam 15 opowieści o porodach, które uważają doświadczenie rodzenia za pełne emocji, radości i kobiecej siły.


Słuchając swoich podopiecznych i chcąc spełnić ich oczekiwania, a także z własnej ciekawości tematem, zostałam również Doradczynią Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po kursie zaawansowanym niemieckiej Szkoły Noszenia ClauWi®.

Prywatnie jestem mamą wielodzietną. Pojawienie się najstarszej córki otworzyło najwspanialszy, choć nie zawsze łatwy, rozdział mojego życia – jako matki. Własnie to wydarzenie rozbudziło we mnie, nadal niesłabnące, zainteresowanie okresem ciąży, porodu a także pierwszych tygodni po nim zarówno z perspektywy matki, jak i dziecka.